Depilacja woskiem

Depilacja woskiem to zabieg, którego celem jest usunięcie zbędnego owłosienia z wybranych partii ciała poprzez nałożenie gorącego wosku na dany obszar. Wosk rozgrzewa mieszek włosowy, który staje się bardziej ukrwiony i rozluźniony – dzięki temu łatwiej jest wyrwać włos. kolejny etap polega na przyklejeniu paska zgodnie ze wzrostem włosa, który zrywamy szybkim ruchem pod włos, tak aby uzyskać jak najlepszy efekt. Depilacja woskiem trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut- zależny jest on od depilowanej części ciała, a sam zabieg jest mało bolesny i nieskomplikowany.


Depilacja woskiem pozwala skutecznie pozbyć się owłosienia, a efekt gładkiej skóry utrzymuje się do kilku tygodni. Odrastające włoski są słabsze i bardziej miękkie, ponieważ podczas ich wyrywania zostaje osłabiona cebulka włosowa. Istnieje prawdopodobieństwo, iż po paru latach systematycznej depilacji woskiem, włosy staną się niemal niewidoczne oraz słabo wyczuwalne.
Najlepsze efekty osiąga się przy włosach długości 0,5-1cm, ponieważ są one najłatwiejsze do usunięcia – zbyt krótkie uniemożliwiają właściwe przeprowadzenie zabiegu, a zbyt długie sprawiają, iż depilacja jest mniej komfortowa i bardziej bolesna. Przed zabiegiem nie należy używać balsamów, kremów nawilżających oraz oliwek, wskazany jest natomiast peeling, który wygładzi skórę i sprawi, iż wosk będzie do niej lepiej przylegał.

Depilujemy wszystkie części ciała. Zabieg depilacji przeprowadzamy przy użyciu produktów DEPILEVE.

Wosk produkowany jest na bazie naturalnego wosku pszczelego o doskonałej jakości i skuteczności, który nie powoduje reakcji alergicznych i jest całkiem bezpieczny.

DEPILACJA WOSKIEM – EFEKTY

  • Tradycyjna metoda depilacji woskiem zapewnia znakomite efekty – zwłaszcza w przypadku częstego jej stosowania.
  • Po wykonaniu zabiegu uzyskujemy efekt gładkiej skóry, który, w zależności od indywidualnego tempa wzrostu, utrzymuje się od 2 do 6 tygodni.
  • Włoski usuwane regularnie ulegają osłabieniu, rozjaśniają się i są znacznie delikatniejsze.
  • Wielką zaletą depilacji woskiem jest bezpieczeństwo i brak skutków ubocznych z wyjątkiem ewentualnego zaczerwieniania, które ustępuje samoistnie.

DEPILACJA WOSKIEM – PRZECIWWSKAZANIA

  • Stany zapalne i ropne skóry
  • Żylaki
  • Łuszczyca i bliznowce
  • Świeża opalenizna
  • Epilepsja
  • Uczulenie na wosk


Nasze usługi obejmują zabiegi z zakresu nowoczesnej i skutecznej kosmetologii, medycyny estetycznej i laseroterapii


Naszym celem jest zadbanie o Państwa urodę oraz dobre samopoczucie. Oferujemy Państwu bezpieczne i skuteczne metody, nowoczesny sprzęt i doświadczony personel
Dlaczego warto
wybrać nas


Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, skorzystania z naszych usług i życzymy pełnej satysfakcji z dokonanego wyboru
Skorzystaj z naszych promocji


Zamrażanie tkanki tłuszcowej - NOWOŚĆ!


- trwała redukcja wybranego obszaru - efekty widoczne już po 1 zabiegu - bezpieczna metoda modelowania sylwetki - średnio do -5 cm w obwodzie

Więcej
Solarium
Beauty
Kraina wiecznego słońca


Nasze solarium to bezpieczny sposób na zdrową opaleniznę. Dysponujemy najnowszymi urządzeniami opalającymi, co zapewnia najlepszą jakość opalania. Gwarantujemy uzyskanie głębokiej, intensywnej, pięknej i naturalnej opalenizny. Nasi pracownicy doradzą Państwu, jak opalać się efektywnie, a jednocześnie zdrowo
Odwiedź salon
Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń do nas
508 230 071


Adres salonu
ul. Traugutta 23
96-500 Sochaczew
Sprawdź jak dojechać tutaj

Godziny otwarcia
Od poniedziałku do piątku
12:00 – 20:00
Sobota
9:00 – 16:00