PLAZMA - Lifting powiek

PLAZMA – najnowocześniejsze na świecie, nieinwazyjne urządzenie do plastyki powiek (blefaroplastyki)! Plasmage jest doskonałą alternatywą dla chirurgii plastycznej, zabiegi nie są prawie bolesne, a efekty widoczne od razu po zabiegu!PlasmAge - czwarty stan skupienia materii!

Plasmage to urządzenie medyczne wykorzystujące zjawisko plasmy. Pozwala ono na bezinwazyjne usuwanie niedoskonałości i zmian skórnych. Stanowi doskonałą alternatywę w leczeniu schorzeń, które dotąd poddawane były zabiegom z zakresu chirurgii estetycznej np. korekcja opadających powiek. Jednocześnie nie powodując przepływu prądu poprzez gałkę oczną Pacjenta, a do sublimacji (przemiany substancji ze stanu stałego w gazowy) dochodzi jedynie w naskórku bez niepotrzebnych uszkodzeń w skórze właściwej. Plasmage nie uszkadza również tkanek otaczających zmianę poddawaną leczeniu, więc nie dochodzi do stanu zapalnego na zdrowej skórze.

Wskutek utraty elastyczności oraz procesu grawitacji u wielu osób można zaobserwować nadmiar skóry na powiekach. Zmniejszając oko, uniemożliwia wykonanie perfekcyjnego makijażu, a niekiedy nawet doprowadza do problemów widzenia. Czyli mamy do czynienia nie tylko z sytuacją estetyczną, ale także zdrowotną. Do pewnego momentu daje się ten proces powstrzymać robiąc peelingi lub zakładając nici liftingujące w okolice skroni i powiek dolnych, potem jednak pacjenci z nadmiernie opadającymi powiekami trafiają do chirurga plastycznego, który ten nadmiar skóry wycina. Możemy pozwolić sobie na użycie czasu przeszłego, bo wraz z powstaniem Plasmage plastyka górnej powieki staje się bezinwazyjnym i szybkim zabiegiem, który nie wymaga udziału chirurga!

Plazma działa tylko punktowo, dokładnie w leczonym miejscu, nie oddziaływuje na otaczające tkanki oraz nie narusza głębszych warstw skóry. Efekty zabiegu są widoczne od razu. Pod wspływem wysokiej temperatury plazmy w miejscu poddanym działaniu tworzą się brązowe strupki. Odpadają one same i trwa to około 1 tygodnia. Ewentualne pozabiegowe zaczerwienienia należy chronić przed promieniowaniem słonecznym. Zabieg można po pewnym czasie powtórzyć, w większości przypadków jeden lub dwa zabiegi wystarczą, by usunąć nadmiar skóry z opadających powiek.

Wskazania:

Nieinwazyjna plastyka powiek górnych i dolnych:

  • opadające powieki
  • nadmiar skóry na powiekach

Opis zabiegu:

Zabieg wykonuje się za pomocą specjalistycznego urządzenia zakończonego głowicą z igłą, która bez konieczności kontaktu ze skórą, emituje impulsy elektryczne powodujące mikrowyładowywania przyczniające się do „odparowania” nadmiaru skóry. Przed zabiegiem stosuje znieczulenie miejscowe, dzięki czemu zabieg ten jest zupełnie bezbolesny.

Efekty widoczne są od razu po zakończonym zabiegu. Aby osiągnąć optymalne efekty, w większości przypadków wystarczy przeprowadzenie 1 lub 2 zabiegów.

Zalecenia i ograniczenia po zabiegu:

Zaleca się szczególną dbałość o miejsce zabiegowe – stosowanie regenerujących kremów oraz ochrona przed promieniowaniem słonecznym.

Ewentualne skutki uboczne:

Skutkiem ubocznym przeprowadzonego zabiegu są małe brązowe strupki, które odpadają w ciągu tygodnia.

Przeciwwskazania:

  • schorzenia skóry
  • choroby autoimmunologiczne
  • infekcje i stany zapalne w miejscu zabiegowym
  • w przypadku kobiet – ciąża i okres karmienia piersią


Nasze usługi obejmują zabiegi z zakresu nowoczesnej i skutecznej kosmetologii, medycyny estetycznej i laseroterapii


Naszym celem jest zadbanie o Państwa urodę oraz dobre samopoczucie. Oferujemy Państwu bezpieczne i skuteczne metody, nowoczesny sprzęt i doświadczony personel
Dlaczego warto
wybrać nas


Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, skorzystania z naszych usług i życzymy pełnej satysfakcji z dokonanego wyboru
Skorzystaj z naszych promocji


Zamrażanie tkanki tłuszcowej - NOWOŚĆ!


- trwała redukcja wybranego obszaru - efekty widoczne już po 1 zabiegu - bezpieczna metoda modelowania sylwetki - średnio do -5 cm w obwodzie

Więcej
Solarium
Beauty
Kraina wiecznego słońca


Nasze solarium to bezpieczny sposób na zdrową opaleniznę. Dysponujemy najnowszymi urządzeniami opalającymi, co zapewnia najlepszą jakość opalania. Gwarantujemy uzyskanie głębokiej, intensywnej, pięknej i naturalnej opalenizny. Nasi pracownicy doradzą Państwu, jak opalać się efektywnie, a jednocześnie zdrowo
Odwiedź salon
Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń do nas
508 230 071


Adres salonu
ul. Traugutta 23
96-500 Sochaczew
Sprawdź jak dojechać tutaj

Godziny otwarcia
Od poniedziałku do piątku
12:00 – 20:00
Sobota
9:00 – 16:00